BODY SPACE

bodyspace (1)BODY SPACE to profesjonalne urządzenie łączące ruch i podciśnienie, przeznaczone jest do redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej. Dzięki BODY SPACE osiągniesz zaskakujące efekty w bardzo krótkim czasie.
Zastosowanie metody BODY SPACE powoduje rzeczywiste spalanie 20 do 50 gram tłuszczu w czasie jednego zabiegu. Taki sposób spalania tłuszczu oznacza, że mięśnie zużywają w czasie wysiłku wolne kwasy tłuszczowe, które są dostarczane do komórek mięśniowych poprzez krew tętniczą. Dobrze ukrwione warstwy skóry są w stanie dużo szybciej oddać cząstki tłuszczu niż warstwy nieukrwione.
Wiele kobiet ma z tym problem, nieregularny tryb życia, jedzenie w pośpiechu, zła dieta, brak ruchu i brak czasu dla siebie, a w naszych dolnych częściach ciała (brzuch, uda, pośladki) przybywa cora więcej tłuszczu, który odkłada się i zamienia w skórkę pomarańczową (cellulit).
 s
Przy zastosowaniu normalnej kuracji odchudzającej nie uzyskujemy zadowalających efektów, ponieważ spadek wagi uwydatnił się tylko w górnych partiach ciała. Spowodowane to jest ilością krwi, jaka znajduje się w danych partiach ciała. Im więcej krwi, tym szybsze krążenie i spalanie tkanki tłuszczowej. Przy stosowaniu zwykłej kuracji odchudzającej, stosunek krwi w naszym ciele to 70% w górnych partiach i 30% w dolnych, dlatego też spadek wagi zauważalny jest na twarzy, ramionach i piersiach, a dolne partie ciała pozostają bez zmian. Nasze ciało jest nieregularne i zwiotczałe, pogarsza się nasze samopoczucie oraz komfort psychiczny, często też wpadamy w depresję.
 It is important to note that all sections of the essays are closely interrelated, therefore, having made a mistake in defining the issue of the article, you may negate all your work. Think of essay help online at essay.coach to be sure in advance that you get a good mark. Be sure to proofread your essay and relate the essay with the affected problem. If you find inconsistencies, correct any inaccuracies.
Urządzenia Body Space eliminują ten problem odchudzania. Zastosowany w nich system vacu – podciśnienie, powoduje, że częśćkrwi z górnych partii ciała ściągana jest do dolnych partii, co powoduje rozszerzenie i poprawę udrożnienia naczyń krwionośnych oraz lepsze krążenie krwi. Tkanka tłuszczowa jest spalana 4 x szybciej, a szkodliwe substancje i toksyny są odprowadzane z naszego organizmu. Efekt odchudzania jest znacznie przyspieszony, a ciało jędrne i zdrowe. Nasza sylwetka staje się regularna, górne partie ciała zostają bez zmian, a kondycja fizyczna ulega znacznej poprawie. Poprawienie ukrwienia naszego organizmu eliminuje uczucie zimnych stóp. Końcowym efektem jest poprawa wyglądu skóry, która staje się bardziej jędrna, elastyczna, pozbawiona cellulitu oraz gładka i aksamitna w dotyku.
Body Space zostało stworzone z myślą nie tylko o problemach kobiet, ale też mężczyzn, którzy dzięki ćwiczeniom na Body Space zyskują poprawę kondycji fizycznej, rozbudowanie i trenowanie mięśni oraz poprawę ukrwienia organizmu, a szczególnie dolnych partii ciała,BODY SPACE to kapsuła, w której szczelnie zamknięta dolna część ciała poddawana jest na przemian działaniu ciśnienia ujemnego (podciśnienia) i dodatniego (ciśnienie atmosferyczne).
Równolegle z terapią próżniową odbywa się trening na jednych z dwóch rodzajów urządzeń: maszynie eliptycznej lub bieżni, na którym to z łatwością podoła nawet osoba unikająca aktywności fizycznej. Parametry urządzenia(obciążenie ergometru, próżnia) sterowane są komputerowo i dobierane w tak sposób, aby utrzymać pracę serca na poziomie 130 uderzeń na minutę.Efektywność urządzenia jest zależna od charakterystycznych predyspozycji anatomicznych do spalania tłuszczu. Stosowanie podciśnienia jednocześnie z wysiłkiem fizycznym na ergometrze powoduje przyśpieszenie krążenia i jest gwarantem spalania tkanki tłuszczowejz „trudnych okolic”, ponieważ tłuszcz zostaje spalony tylko przez aktywną pracę mięśni.

Ta metoda daje pewność całkowitego sukcesu pod warunkiem poddania się odpowiedniej ilości zabiegów.
Zalecany cykl to 10-20 jednostek treningowych w sześciotygodniowym cyklu ćwiczeń:
1 tydzień – 4 jednostki treningowe
2 tydzień – 4 jednostki treningowe
3 tydzień – 3 jednostki treningowe
4 tydzień – 3 jednostki treningowe
5 tydzień – 3 jednostki treningowe
6 tydzień – 3 jednostki treningowe

 

Czas trwania zabiegu to 30 min. z podziałem na 3 fazy:
I faza – pierwsze 5 minut ustawiamy na 10 mbar, organizm wykorzystuje ten czas na dostosowanie się do nowych warunków.
II faza – podnosimy ciśnienie do 20 mbar przez 20min ćwicząc na maszynie eliptycznej lub bieżni.
III faza – wyciszenie organizmu, podciśnienie zmniejszamy do pozycji wyjściowej tj. 10 mbar i po 5 minutach kończymy zabieg.

 

skora

Podczas zabiegu należy:
– pić systematycznie wodę, celem ćwiczeń nie jest odwodnienie organizmu, lecz dostarczenie mu niezbędnych bodźców, które ułatwiają efektywne spalanie tkanki tłuszczowej.
– utrzymywać tempo ćwiczeń tak, aby puls osoby ćwiczącej utrzymywał się w granicach 120-140 uderzeń na minutę.
Korzyści płynące z urządzenia Body Space
– poprawa cyrkulacji krwi i limfy
– poprawia przemianę materii
– przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej
– likwiduje cellulit
– powoduje spadek masy ciała
– wzrost witalności
Przed każdym treningiem ważne jest żeby posiadać:
– wygodne sportowe ubranie
– wodę mineralną
– ręcznik
– sportowe obuwie
Przeciwwskazania do ćwiczeń na urządzeniach Body Space:
– osoby z ekstremalnie niskim lub wysokim ciśnieniem
– osoby z chorobami serca
– stany zapalne żył (widoczne żylaki)
– kobiety w okresie ciąży, miesiączki

 


ROLLMASAŻ

rollminGłównym celem rollmasowania się jest przede wszystkim spadek wagi i uzyskanie szczupłej sylwetki. Oprócz działania odchudzającego rollmasaż sprawdza się również doskonale jako urządzenie zwalczające cellulit i rozstępy. Ponadto maszyna służy również do rehabilitacji przy urazach kostnych , tj. złamania,skręcenia.
Obszary stosowania rollmasażu:

 • Rehabilitacja pourazowa
 • Stymulacja mięśni
 • Aktywacja układu limfatycznego
 • Poprawa przemiany materii
 • Redukcja cellulitu, rozstępów oraz rozciągniętej skóry po dużej redukcji wagi
 • Oczyszczanie organizmu
 • Poprawa samopoczucia (wydzielanie hormonu szczęścia – endorfiny)
 • Redukcja wagi bez efektu jojo
 • Rozbijanie tkanki tłuszczowej
 • Łagodzenie napięć po dużym wysiłku fizicznym
 • Przygotowanie do treningu sportowego


Korzystanie z Rollmasażu

Przy rollmasażu należy pamiętać o dwóch podstawowych zasadach: bęben powinien kręcić się zawsze zgodnie z kierunkiem przepływu układu krążenia i układu limfatycznego. W przeciwnym wypadku moze dojść nawet do utraty przytomności osoby ,korzystającej z urządzenia. Druga zasada to zachowanie pewnej określonej kolejności podczas wykonywania ćwiczeń, tzn. przy masowaniu się ćwiczenie rozpoczynamy od stóp,dalej masujemy łydki,potem kolejno cześć tylna ud, pośladki, boczki i stronę zewnętrzną ud, stronę przednia ud, stronę zewnętrzna, brzuch, plecy i ręce na końcu. Masaż rolkowy jest odpowiednikiem masażu klasycznego,dlatego tak istotne jest przestrzeganie powyższych zasad.

Jak często korzystać z Rollmasażu?

Zaleca się , aby klient masował się na urządzeniu 3 razy w tygodniu po godzinie czasu. Stosując się do powyższych zaleceń , jesteśmy w stanie otrzymać optymalne wyniki w walce z nadwagą,rozstępami i cellulitem. Już w pierwszym tygodniu użytkowania rollmasażu bardzo widoczne stają się pozytywne zmiany w obrazie skóry. Po pierwszym miesiącu stwierdza się spadek wagi nawet do 6 kg oraz częściowy zanik cellulitu. Przy pierwszej wizycie istnieje możliwość wystąpienia uczucia zakwasów. Jest to równoznaczne z uczuciem zmęczenia , które pojawia się po dużym wysiłku fizycznym. Podczas drugiej wizyty w studio rollmasażu odczucie to zaczyna już powoli zanikać. Wtedy należy już tylko regularnie masować się, tak aby utrzymywać efekty pracy urządzenia.

Ćwiczenia
rolcw1

rolcw2

 


PLATFORMA WIBRACYJNA

platforma2TRENINGZanim rozpoczniesz ćwiczenia na platformie wibracyjnej skonsultuj się z lekarzem.Trening na platformie wibracyjnej daje takie same efekty co trening tradycyjny tylko przynosi je z większą intensywnością, jako że odbywa się w trzech płaszczyznach.Przestrzegaj przerw na odpoczynek pomiędzy sesjami treningowymi.

 • Vibro trening stymuluje układ krążenia oraz układ limfatyczny
 • Dotlenia komórki i oczyszcza.
 • Powoduje przyrost masy mięśniowej.
 • Kształtujer sylwetkę i zwiększa jędrność ciała.
 • Pomaga zwalczać cellulitis.
 • Zwiększa rozciągliwość, elastyczność wiązadeł oraz ścięgien.
 • Przygotowuje ciało do treningu.
 • Ułatwia rozluźnienie mięśni po treningu.
 • Zwiększa gęstość kości przez co ułatwia walkę z osteoporozą.
 • Zmniejsza skutki artrozy i wszelkiego rodzaju bulu stawów.


Podstawowa pozycja na platformie Vibroboost

 • Dłonie położone na uchwytach.
 • Plecy prosto.
 • Stopy równolegle do siebie w jednej linii z ramionami.
 • Kolana ugięte twożą kąt około 120°.
 • Dłonie na uchwycie nie zaciśnięte, przytrzymują jedynie dla zachowania równowagi.
 • Ciężar ciała powinien być równomiernie rozłożony na całe stopy, a nie tylko na pięty.


Taka pozycja powinna zapewniać wygodę podczas ćwiczenia.
Jeśli poczujesz, że wibracje nadmiernie przenoszone są na głowę przenieś ciężar ciała na palce, tak aby unieść lekko piętyzachowując przy tym równowagę. Jeśli to nie pomoże skróć czas ćwiczenia, częstotliwość wibracji lub amplitudę.

 

Z urządzenia nie powinny korzystać osoby:


 • Cierpiące na choroby naczyń krwionośnych (np.: żylaki) oraz układu krążenia.
 • Mające problemy ze wzrokiem.
 • Kobiety w ciąży.
 • Mające zaawansowaną przepuklinę.
 • Z implantami stawów biodrowych (Nie powinny ćwiczyć przy wysokiej częstotliwości wibracji).
 • Chore na padaczkę.
 • Z wszczepionymi bypasami.
 • Po zabiegach chirurgicznych.
 • Kobiety z założoną spiralą antykoncepcyjną.
 • Nadmiernie przemęczone, zestresowane, niedysponowane.

 

 


CENNIK

Wejście jednorazowe
siłownia+cardio+sala zabiegowa - 20 zł
Karnet open  –  110 zł / m-c
Umowa roczna  –  89 zł / m-c
 
Karnet Open  obejmuję :
analizę składu ciała
siłownię+ cardio
salę zabiegową
 dodatkowo w ramach promocji
1 godz. squasha ( min. 2 os.)
1 godz. sauny      (min. 2 os.)
osoba z zewnątrz dopłaca 10 zł